Menu
Zpět na novinky a rady

Jak na úklid? Flexibilně a chytře. S novými tyčovými vysavači Hisense

Jak na úklid? Flexibilně a chytře. S novými tyčovými vysavači Hisense
Nový bezdrátový tyčový vysavač Hisense HVC6464A

Duben 2022Technologická společnost Hisense začíná na našem trhu prodávat i malé domácí spotřebiče. Právě teď přichází do prodeje zcela nová řada tyčových smart vysavačů Hisense Hi-Move IV pro suché sání, mopování i detailní ruční vysávání, které díky jedinečné konstrukci vyčistí jakýkoliv kout a povrch. Jde o vysavače typu „3 v 1“ bez kabelu, s výkonným motorem nahoře a technologií cyklonového sání, a navíc i s unikátní flexibilní trubicí i sací hadicí a bohatým příslušenstvím. S výkonnými Li-Ion bateriemi vydrží v provozu až hodinu: dost na to, abyste uklidili celý byt. Hisense HVC6464A stojí 7 499 Kč.

Lehký „3 v 1“ bez šňůry

Jestli vás už nebaví kabel pletoucí se pod nohama, který je potřeba během úklidu několikrát přepojovat je tu snadné řešení: tyčový bezšňůrový vysavač ideálně s motorem nahoře. Je lehký a snadno se s ním manipuluje třeba při vysávání schodů nebo odstraňování prachu a pavučin ve výšce.

Hisense HVC6464A je tyčový vysavač s výkonným bezkartáčovým motorem a účinnou technologií cyklonového sání. Vysokou výkonnost sání ocení alergici na prach, roztoče i zvířecí chlupy. S bohatým příslušenstvím a speciální konstrukcí je určený pro suché vysávání tvrdých podlah i koberců, mopování, vysávání ve špatně přístupných místech pod nábytkem i ve výškách. Po vyjmutí hlavní jednotky poslouží jako malý ruční vysavač.

Nový bezdrátový tyčový vysavač Hisense HVC6464A

„Místo sáčku má nádobu, ve které se nečistoty shromažďují, a kterou jde jednoduše vyprázdnit a vypláchnout vodou. Nehrozí proto snížený výkon provázející zaplněné sáčky běžných vysavačů. Navíc odpadá nutnost kupovat nové sáčky a netvoří se ani zbytečný odpad,“ říká Rok Omladič, odborník na domácí spotřebiče Hisense.

Inovativní design a nebývalá flexibilita

S novým vysavačem Hisense se opravdu snadno manipuluje. Těžiště je vyvážené, ovládání je u ruky, vysavač je velmi lehký. K vysávání tvrdých podlah je určená hubice s vlastním motorem a LED osvětlením s měkkými štětinami, na koberce pak speciální otočný kartáč, který se vloží do stejné hubice. Kloub hubice má hladký chod, snadno se otáčí a přizpůsobuje pohybu.

Nový bezdrátový tyčový vysavač Hisense HVC6464A

Je zde ale i něco velmi speciálního. Díky skládací trubici vysavače a flexibilní hadici se snadno dostanete i pod pohovku nebo naopak do výšky, abyste vysáli prach v knihovně i na nábytku. Poslouží vám speciální nástavce: štěrbinový, měkký kartáč na nábytek nebo speciální kartáč na čalounění s vlastním motorem. Příslušenství jde použít i pro ruční vysavač. Bez problémů tak vysajete matrace i sedačky v autě.

Dlouhá výdrž, pohodlná obsluha

„Kvalitní Li-Ion baterie zaručují dlouhý výkon, vysavač vydrží na jedno nabití až jednu hodinu provozu a i při poloviční kapacitě baterie bude vysavač poskytovat stále stejný výkon. O nastavení, stavu baterie, ale také ucpané hadici nebo plné nádobě na nečistoty vás bude informovat přehledný LED displej, který dává vysavači rozměr chytrého spotřebiče a není v kategorii tyčových vysavačů obvyklým vybavením,“ uzavírá Rok Omladič.

Vysavač můžete parkovat a nabíjet ve stojánku upevněném na stěně poblíž zásuvky, nebo jednotku s bateriemi vyjmout a nabít ji samostatně. Na plnou kapacitu se nabije za 4-6 hodin. Tyč vysavače je sklopná, a tak můžete vysavač po úklidu i schovat do komory nebo skříně, kde bude potřebovat minimum místa. Doporučená cena je 7 499 Kč (299 EUR).

Více informací: www.hisense.czglobal.hisense.com/   

Produktový tip:

Nový bezdrátový tyčový vysavač Hisense HVC6464A

Nový bezdrátový tyčový vysavač Hisense HVC6464A s motorem umístěným v horní části rukojeti skrývá tři spotřebiče v jednom: vysavač pro suché vysávání tvrdých podlah a koberců, mopovač a po vyjmutí z hlavní jednotky i ruční vysavač pro menší plochy a detaily. O perfektní sací výkon se postará výkonný bezkartáčový motor s cyklonovou technologií sání umístěný v horní části rukojeti, vlastní elektromotor má i podlahová hubice s LED osvětlením a vyjímatelným kartáčem na koberce. Až hodinový provoz se stálým výkonem zaručují kvalitní Li-Ion baterie. I při poloviční kapacitě baterie bude vysavač poskytovat stále stejný výkon. Na plný výkon se nabije za 4-6 hodin. Je bezsáčkový, nádobu na prach stačí vysypat nebo opláchnout. Sklopná rukojeť a flexibilní hadice umožňuje vysát jakékoliv místo, řada nástavců zase jakýkoliv povrch. Vysavač ve sklopené poloze snadno uschováte i v menších úložných prostorech, třeba ve skříni. Váží pouze 3,5 kg. Doporučená cena je 7 499 Kč.

O společnosti:

Skupina Hisense je předním celosvětově působícím výrobcem inovativního sortimentu technologických produktů, které výrazně zasahují do mnoha oborů spotřební elektroniky – konkrétně domácích spotřebičů, klimatizací, mobilních komunikačních zařízení nebo řešení pro infrastrukturu a zdravotnictví. Je čtvrtým největším výrobcem televizorů na světě. Skupina zaměstnává více než 80 000 pracovníků téměř po celé planetě. Tato společnost působí prostřednictvím 54 zámořských obchodních společností, 16 výzkumných center a 16 výrobních závodů ve více než 130 zemích.

V roce 2018 se společnost Hisense International stala 100% strategickým vlastníkem světové skupiny Gorenje Group. Tato akvizice dále posílila pozici Hisense na evropských trzích a také přinesla řadu synergií ve vývoji a výrobě, provozní efektivitě a distribuci.

V České republice je společnost Hisense zastoupena od roku 2015. Postavení si postupně buduje nejen v segmentu  televizorů s uhlopříčkou od 32″ až do 100″, vybavených patentovanou technologii ULED a všemi typy tunerů, ale i chladniček, praček a klimatizací.

Hisense je oficiálním partnerem největšího fotbalového svátku – Mistrovství světa ve fotbale, které se uskuteční v Kataru v letošním roce. Je také oficiálním partnerem prestižního prvoligového fotbalového klubu Paris Saint-Germain.

Přečtěte si také