Naše Televizory
 
Naše Chladničky
 
Naše Pračky
 
Naše Klimatizace
 
Naše Obecné
 

O značce

Proč si vybrat Hisense

Technologie

Moderní technologie jsou naší vášní a chceme je zpřístupnit celému světu.

Jsme přesvědčeni, že pokud mají být technologie opravdu inovativní, musí být dostupné všem. Vůbec není důležité, jaké jsou, ale co dokáží. Technologie nás propojují s naší vášní. Měly by činit svět lepším. Měly by nám věci usnadňovat. Měly by být snadno ovladatelné a každému dostupné. Naším posláním je vyvíjet právě takové technologické inovace, které zkvalitní životy druhých. Přejeme si, aby naši zákazníci mohli spokojeně zvolat: „Život je lepší s Hisense!“

 

Kvalita & hodnoty

Naší vášní je vytvářet spolehlivé, snadno ovladatelné a cenově dostupné výrobky.

Jsme přesvědčeni, že ty nejlepší věci v životě mají překonávat naše očekávání, a že každý by měl mít možnost užívat si výhod vyspělých technologií. Jsme hrdí na kvalitu našich výrobků. Přísně dbáme na dodržování procesu zvyšování kvality, a tak můžeme s hrdostí naše výrobky prodávat, a Vy je hrdě vlastnit. Přejeme si, abyste nám při koupi výrobků společnosti Hisense věřili, protože jsme spolehlivou značkou. Náš závazek poskytovat Vám za Vaše peníze nejvyšší možnou kvalitu Vás může ujistit o tom, že koupě výrobku Hisense je chytrou volbou.

 

Servis

Velmi nám záleží na spokojenosti našich zákazníků.

Jsme přesvědčeni, že výrobou a prodejem starost o naše výrobky nekončí. Technologie se rychle mění a někdy je třeba pomoci. Náš servisní tým je připraven kdykoli pomoci. A pokud by se vyskytl nějaký problém, jsme tu, abychom jej vyřešili co nejrychleji. Kromě toho, náš servisní tým úzce spolupracuje s oddělením výzkumu a vývoje, s návrháři, a s lidmi z prodeje a marketinku, aby celá naše společnost znala potřeby zákazníků a fungováni našich výrobků.

Záruka

Za naše výrobky vždy ručíme.

Jsme přesvědčeni, že výrobky by měly fungovat natolik dobře, že by nemělo být třeba žádné záruky, ale i nečekané věci se mohou přihodit. Proto se na všechny naše produkty pro jistotu poskytuje záruka, která v případě závady ujišťuje zákazníka, že za svými výrobky stojíme.

 

Představení společnosti
Více zde
Historie firmy
50 let Hisense v kostke
Více zde
Proč si vybrat televizi Hisense?
Více zde