Menu

Americká chladnička Premium model

Zjistit více

Total NoFrost

Jeden z nejlepších chladících systémů na trhu. Odmrazování lednice už nemusíte řešit.

My Fresh Choice

V konvertibilní zásuvce nastavíte perfektní teplotu pro maso, sýry nebo zeleninu. Nebo ji proměňte na mrazící zónu.

SuperCool

Ideální funkce pro velké nákupy. Teplota chladničky se rychle sníží na 3 °C pro udržení čerstvosti vašich potravin.

MultiDoor

Prakticky řešený úložný prostor, díky kterému můžete maximálně využít jeho objem, uspořit čas a energii.

Americké chladničky Hisense v akci

Objevte funkce amerických chladniček

Total NoFrost

Total NoFrost

Jeden z nejlepších chladících systémů na trhu Total NoFrost, zabraňuje hromadění ledu a námrazy, pro nízkou spotřebu energie. Výsledkem je optimální využití prostorové kapacity, bez potřeby rozmrazování a čištění interiéru. Obaly nebo kousky mražených potravin se k sobě nelepí a prostor v mrazničce zůstává čistý a uklizený.

My Fresh Choice

My Fresh Choice

Lednice disponuje konvertibilní zásuvkou My Fresh Choice, která umožňuje regulovat teploty od +5 °C až po -20 °C. Můžete si tak vybrat, jestli v zásuvce nastavíte teplotu pro maso, sýry či zeleninu nebo jestli ji proměníte na mrazící zónu.

SuperCool

SuperCool

Funkce intenzivního chlazení sníží teplotu chladničky až na 3 °C. O polovinu méně v porovnání se standardní teplotou. V kombinaci s velkým objemem chladicí části je tato teplota ideální pro prudké ochlazení potravin po velkých nákupech. Po šesti hodinách se funkce automaticky vypne a teplota v chladicí části se vrátí na původní nastavení.

MultiDoor

MultiDoor

Americká lednice typu MultiDoor disponuje 4 dveřmi, které vám umožní snadný a rychlý přístup k vaším potravinám. Můžete si tak otevřít jen tu část, kterou zrovna potřebujete. Díky tomu tak nedochází k úniku studeného vzduchu. Tento čtyřdveřový systém lednice šetří nejen váš čas, ale také energii. Americké MultiDoor chladničky disponují celkovým objemem až 609l. Umožní vám pohodlně uskladnit velké množství potravin.

Televize Hisense

Televize Hisense jsou jedničkami na trhu i v technologicky nejnáročnějších třídách. Užijte si své vychlazené občerstvení ještě více u nekompromisně kvalitního obrazu a zvuku našich televizí.

Zobrazit televize Hisense