Menu

Americké chladničky Se smyslem pro objem

Americká chladnička Premium model

Zjistit více

Total NoFrost

Jeden z nejlepších chladících systémů na trhu. Odmrazování lednice už nemusíte řešit.

My Fresh Choice

V konvertibilní zásuvce nastavíte perfektní teplotu pro maso, sýry nebo zeleninu. Nebo ji proměňte na mrazící zónu.

SuperCool

Ideální funkce pro velké nákupy. Teplota chladničky se rychle sníží na 3 °C pro udržení čerstvosti vašich potravin.

MultiDoor

Prakticky řešený úložný prostor, díky kterému můžete maximálně využít jeho objem, uspořit čas a energii.

Americké chladničky Hisense v akci

Objevte funkce amerických chladniček

Total NoFrost

Total NoFrost

Jeden z nejlepších chladících systémů na trhu Total NoFrost, zabraňuje hromadění ledu a námrazy, pro nízkou spotřebu energie. Výsledkem je optimální využití prostorové kapacity, bez potřeby rozmrazování a čištění interiéru. Obaly nebo kousky mražených potravin se k sobě nelepí a prostor v mrazničce zůstává čistý a uklizený.

My Fresh Choice

My Fresh Choice

Lednice disponuje konvertibilní zásuvkou My Fresh Choice, která umožňuje regulovat teploty od +5 °C až po -20 °C. Můžete si tak vybrat, jestli v zásuvce nastavíte teplotu pro maso, sýry či zeleninu nebo jestli ji proměníte na mrazící zónu.

SuperCool

SuperCool

Funkce intenzivního chlazení sníží teplotu chladničky až na 3 °C. O polovinu méně v porovnání se standardní teplotou. V kombinaci s velkým objemem chladicí části je tato teplota ideální pro prudké ochlazení potravin po velkých nákupech. Po šesti hodinách se funkce automaticky vypne a teplota v chladicí části se vrátí na původní nastavení.

MultiDoor

MultiDoor

Americká lednice typu MultiDoor disponuje 4 dveřmi, které vám umožní snadný a rychlý přístup k vaším potravinám. Můžete si tak otevřít jen tu část, kterou zrovna potřebujete. Díky tomu tak nedochází k úniku studeného vzduchu. Tento čtyřdveřový systém lednice šetří nejen váš čas, ale také energii. Americké MultiDoor chladničky disponují celkovým objemem až 609l. Umožní vám pohodlně uskladnit velké množství potravin.